hotels

Hotels in Las Vegas, het zijn er eindeloos veel in alle soorten, maten en thema’s. De bekendste hotels van Las Vegas staan voornamelijk aan de overbekende Strip. Maar ook voorbij de strip houdt het aanbod van Las Vegas hotels niet op.

Hieronder een lijst van hotels in Las Vegas. Wij willen overigens niet pretenderen dat deze lijst compleet is. Las Vegas staat nooit stil, en dat geldt zeker ook voor alle hotels en casino’s. Nieuwe hotels komen waar anderen verdwijnen. Voor zover mogelijk hebben wij in ieder geval de websites van hotels in Las Vegas bijgevoegd.

Bellagio Hotel in Las Vegas

Bellagio Hotel in Las Vegas

Mandalay Bay Hotel in Las Vegas

Mandalay Bay Hotel in Las Vegas

Caesars Palace Hotel in Las Vegas

Caesars Palace Hotel in Las Vegas

Desert Inn Hotel in Las Vegas

Desert Inn Hotel in Las Vegas

MGM Grand Hotel in Las Vegas

MGM Grand Hotel in Las Vegas

A

Aladdin
Aria – http://www.aria.com/

B

Bally’s – http://www.ballyslasvegas.com/
Barbary Coast Hotel & Casino
Bellagio – http://www.bellagio.com/
Binion’s Gambling Hall & Hotel – http://www.binions.com/
Binion’s Horseshoe
Big Red’s Casino
Boardwalk Hotel & Casino
Bourbon Street Hotel & Casino – http://www.orleanscasino.com/

C

Circus Circus – http://www.circuscircus.com/
Caesars Palace – http://www.caesarspalace.com/
California Hotel & Casino – http://www.thecal.com/
Casino Royale Hotel & Casino – http://www.casinoroyalehotel.com/
Castaways
Cosmopolitan of Las Vegas – http://www.cosmopolitanlasvegas.com/

D

The D – http://www.thed.com/
Desert Inn
The Dunes Hotel

E

Echelon Place
El Rancho Vegas
Ellis Island Casino & Brewery – http://ellisislandcasino.com/
Encore – http://www.wynnlasvegas.com/Rooms/EncoreResorts
Excalibur Hotel & Casino – http://www.excalibur.com/

F

Fitzgeralds
Flamingo – http://www.flamingolasvegas.com/
Fontainebleau Resort
Four Queens – http://www.fourqueens.com/
Fremont Hotel & Casino – http://www.fremontcasino.com/
New Frontier Hotel & Casino

G

Glass Pool Inn
Gold Coast Hotel & Casino – http://www.goldcoastcasino.com/
Golden Gate Hotel & Casino – http://goldengatecasino.com/
Golden Nugget – http://www.goldennugget.com/
Green Valley Ranch Resort & Spa – https://greenvalleyranch.sclv.com/

H

Hacienda – http://www.haciendaonline.com/
Hard Rock Hotel & Casino – http://www.hardrockhotel.com/
Harmon Hotel
Harrah’s – http://www.harrahslasvegas.com/
Holiday Casino
Holy Cow Casino & Brewery
Hooters Hotel & Casino – http://www.hooterscasinohotel.com/

I

Imperial Palace

J

Jackpot Casino
Jokers Wild Casino – http://www.jokerswildcasino.com/

K

Klondike Hotel & Casino

L

Lady Luck Hotel & Casino
The Landmark Hotel & Casino
LVH – Las Vegas Hotel & Casino – http://www.thelvh.com/
Las Vegas Plaza – http://www.plazahotelcasino.com/
Lotus Inn Hotel & Casino
Lucky Slots Casino
Luxor Hotel – http://www.luxor.com/

M

MGM Grand – http://www.mgmgrand.com/
Main Street Station Hotel & Casino – http://www.mainstreetcasino.com/
Mandalay Bay – http://www.mandalaybay.com/
Mandarin Oriental – http://www.mandarinoriental.com/lasvegas/
Marina Hotel & Casino
Maxim Casino
Mirage – http://www.mirage.com/
Money Tree Casino
Monte Carlo Resort & Casino – http://www.montecarlo.com/

N

New Frontier Hotel & Casino
New York-New York Hotel & Casino – http://www.newyorknewyork.com/

O

O’Sheas Casino
Orleans Hotel & Casino – http://www.orleanscasino.com/

P

Palace Station – https://palacestation.sclv.com/
The Palazzo – http://www.palazzo.com/index.html
The Palms – http://www.palms.com/
Paris – http://www.parislasvegas.com/
Planet Hollywood – http://www.planethollywoodresort.com/

R

Red Rock Resort Spa & Casino – https://redrock.sclv.com/
Rio All Suite Hotel & Casino – http://www.riolasvegas.com/
Riviera Hotel & Casino -http://www.rivierahotel.com/

S

Sahara Hotel & Casino
Sam’s Town Hotel & Casino – http://www.samstownlv.com/
San Rémo Hotel
San Souci Hotel
Sands Hotel – http://www.sands.com/
Silver City Hotel & Casino
Silver Slipper
Silverton Hotel & Casino – http://www.silvertoncasino.com/
Slots-A-Fun Casino
South Point Hotel & Casino – http://www.southpointcasino.com/
Stardust Resort & Casino
Stratosphere – http://www.stratospherehotel.com/
Suncoast Hotel & Casino – http://www.suncoastcasino.com/

T

Tally Ho Hotel
Thunderbird
Treasure Island Hotel & Casino – http://www.treasureisland.com/
Tropicana Resort & Casino – http://www.troplv.com/

V

Vacation Village Resort & Casino – http://www.vacationvillageresorts.com/VVR/grandview_las_vegas/
Vdara Hotel & Spa – http://www.vdara.com/
Veer Towers – http://veertowers.com/
Vegas World
The Venetian – http://www.venetian.com/

W

Wild Wild West Casino
Wynn – http://www.wynnlasvegas.com/